Paskál Fürdőbe való belépés, alapszabályok

• Az oktatáson 3 hónapos kortól 3 éves korig vehetnek részt a gyermekek.
  • Az úszáson való részvételhez orvosi igazolás szükséges, hogy a baba egészséges és részt vehet a foglalkozáson.
  • A szülő a bérlet megvásárlásakor írásban nyilatkozik az úszóiskola felé, hogy nem szenved semmiféle fertőző betegségben.
  • A balesetek elkerülése végett gyermeküket soha ne hagyják felügyelet nélkül!
  • Kérjük, a pelenkázást az erre a célra elhelyezett pelenkázó asztalon végezzék.
  • A használt pelenkákat kizárólag erre a célra szolgáló, az öltözőben és a medencetérben elhelyezett zárt, nylonnal kibélelt hulladékgyűjtőben szabad elhelyezni.
  • A babák pelenkázása az uszodatérben , illetve az öltözőkben elhelyezett pelenkázókon lehetséges.
  • Az uszoda vizes, csúszós, balesetveszélyes környezet, ezért minden szülőt rövid balesetvédelmi oktatásban részesítünk a tanfolyamok és foglalkozások kezdetén.
  • Az oktatás előtt a tusolás kötelező!
  • Csak az általunk kibocsátott bérletet (Smile Úszóiskola) áll módunkban elfogadni, melyet kérünk az oktatás előtt munkatársunkkal érvényesíttetni.
  • Az úszáson résztvevők az úszóiskola pultjánál vehetik át a beléptető órát, amellyel az öltözőszekrények is használhatóak. Amennyiben az öltözőszekrény zárva marad, úgy a kiléptető kapu nem enged ki az órával.
  • A kezdési időpontok az oktatás kezdetét jelölik, ezért célszerű 10-15 perccel előbb érkezni, hogy az órát megelőzően elegendő idő maradjon az átöltözésre.
  • Felhívjuk figyelmüket, hogy az öltözőben hagyott értéktárgyakért felelősséget nem tudunk vállalni.
  • Az uszoda pénztárában érvényesített parkolójeggyel, a parkolás ingyenes.

• úszósapka

Hiányzások:

Pótlások alapfeltétele az új, aktuális bérlet megvásárlása! Bérlet érvényessége a kiállítás dátumától számított 5 hét. Hiányzás, betegség esetén, ha 24 órával elötte írásban, SMS-ben a lemondás megtörténik, az alkalom pótolható! Ha az adott alkalom nem kerül lemondásra írásos formában, az alkalom elveszik!

Gyömrő. Harmónia Uszodába való belépés, alapszabályok

• Az oktatás előtt a tusolás kötelező!
  • A parkolás az uszoda parkolójában ingyenes.

Hiányzások:

Ferihegyi úti uszodába való belépés, alapszabályok

• Az oktatás előtt a tusolás kötelező!
  • A parkolás az uszoda parkolójában ingyenes.